Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
17 Aralık 2018 Pazartesi
2.2 °C Çok Bulutlu

Varol; 'Seçimin rengini kadınlar belirleyecek

Kadınlar, aday adayların destek için MHP İl Başkanlığını ziyaret etti. İl Başkanı Varol; Kadınlarımızın desteğiyle bu seçimde MHP farkını hissettirecek ve Meclis'e vekil gönderecektir. dedi.

16 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA 03:00
5
1588
1
AA aa
Varol;

Seçimlere doğru gidilirken bir gurup kadın, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığını ziyaret edip destek bildiriminde bulundular.
MHP İl Başkanı Nurettin Varol ve Milletvekili Aday Adayları Murat Küçük ile Emre Solmaz'la görüşen kadınlar, 24 Haziran seçimlerinde hem kendilerinin hem de destek isteyecekleri diğer kadınların MHP'ye gerekli manevi katkıyı sunacağını söylediler.
Aday adaylarına başarılar dileyen kadınlar,  aktif olarak saha çalışmasına katılacaklarını da vurguladılar.
VAROL; “MHP'Yİ KADINLAR ZİRVEYE TAŞIYACAKTIR”
Ziyaretten duydukları memnuniyeti “kadınlarımız sayesinde gücümüz her zamankinden daha yoğundur” sözleriyle dile getiren MHP Bingöl İl Başkanı Nurettin Varol, Bingöl'de seçimin rengini ve seyirini kadınların belirleyeceğini söyledi.
Kadınların desteğiyle MHP'nin Bingöl'de başarı sağlayacağına ve Meclis'e vekil göndereceğine inandıklarını vurgulayan Varol; “Aday adayı kardeşlerimiz adaylık sonrasında inşallah topyekûn sahada olacak ve el birliğiyle çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız. Kadınlarımızın gücü ve desteğiyle inşallah Meclis'e vekil göndereceğiz. Bunu kimse hayal görmesin. İnanıyoruz ki, bu gerçek olacak. Bunda en büyük pay sahibi de hiç şüphesiz kadınlarımız olacaktır” dedi.

KÜÇÜK VE SOLMAZ'DAN TEŞEKKÜR
Kadınların ziyaretinden memnuniyet duyduklarını belirtip adaylık sırasında bunun sahaya yansıtılması temennilerini dile getiren Milletvekili Aday Adayları Murat Küçük ve Emre Solmaz, bu seçimin yepyeni bir sayfa olacağını ve MHP'nin Bingöl'de önemli bir yer edinerek siyasetin ana merkezi haline geleceğine inandıklarının altını çizdiler.
“Ülkenin kaderini tayin eden Nene Hatunların torunları, 15 Temmuz darbe girişiminde de sokaklara inip tankları durdurma cesaretini göstermiştir” diyen Küçük ve Solmaz; “İnşallah 24 Haziran seçimlerinde de kdınlarımız sandığa ışık olacak ve MHP'yi zirveye taşıyarak herkesi şaşırtacaktır. Bugün burada oluşan tablo, bize güç ve moral olmuştur. Bundan sonraki süreç inşallah çok daha güzel olacak. El birliğiyle partimizi Bingöl'de zirveye taşıyacağız inşallah. Değerli halkımızın da inanmasını ve desteklerini arttırmasını diliyoruz” şeklinde konuştular.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_26044)
17 Mayıs 2018 Perşembe 11:22
ŞÜPHEMİZ YOK.İKİNCİ ADAYADA MECLİS YOLU AÇILMALI.HA GAYRET.
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın