Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
24 Ocak 2019 Perşembe
2.7 °C Çok Bulutlu

Sorunlar peyderpey çözüme kavuşacak

Karlıova Kaymakamı Yetgin, Sorunlar, önümüzdeki yıllar içerisinde peyderpey çözüme kavuşturulacak dedi.

07 KASIM 2018 ÇARŞAMBA 19:19
1
632
2
AA aa
Sorunlar peyderpey çözüme kavuşacak

Karlıova Kaymakamlık Binasında 2018 yılı KÖYDES Olağan Toplantısı gerçekleştirildi. Kaymakam Levent Yetgin Başkanlığında yapılan toplantıya il genel meclis üyeleri ile 47 köy muhtarı katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Kaymakam Levent Yetgin, “Tüm köylerin sorunlarını muhtarlarımızdan dinleyeceğiz ve bu sorunlara göre 2019 yılı KÖYDES yatırım programını oluşturacağız” dedi.

2018 yılında KÖYDES olarak köylere yapılan yatırımın 6 milyon 337 bin 246 lira olduğunu söyleyen Kaymakam Yetgin, köylerde yaşanan köy içi yol sorunlarını önümüzdeki yıl itibariyle kilitli taş parke ile çözeceklerini ifade etti. 

Muhtarlar, özellikle köylerin ortak sorunu olan kanalizasyon sıkıntısının yıllardır çözüme kavuşmadığı belirtti. Yetgin; “Sorunlar, önümüzdeki yıllar içerisinde peyderpey çözüme kavuşturulacak” dedi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_32621)
08 Kasım 2018 Perşembe 06:48
Bingöl içinde gerçekleşen kaza ve olaylar neden anında yayınlanmıyor siz gazeteciler sadece reklam mı yapıyorsunuz yoksa arada haber de yapıyor musunuz. Dün çarşının içinde şehrin ortasında bir kadın kaza sonucu yerde cansız yatıyor lakin hiçbir yerel haberde ses yok yaralı ayı kurtarılmadı her yerde haber insanlık habercilik bu değil Zülküf ELES
Beğendim (1) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_32618)
07 Kasım 2018 Çarşamba 23:16
Adam diyor kanalizasyon sorunumuz var...
Yetgin beyler söylüyorsa ... peyderpey önümüzdeki yillar icerisinde yapariz!!!
Memlektimizin haline bak...
Güllü gel dut yiyelim
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
24.01.2019
02:29
Türkiye ile KKTC arasında çok önemli anlaşma
Türkiye ile KKTC arasında çok önemli anlaşma
KKTC ve Türkiye arasında sürücü belgelerinin karşılıklı tanınması ve değişimi amacıyla protokol imzalandı.
24.01.2019
02:28
500 milyon TL para cezası kesildi
500 milyon TL para cezası kesildi
Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Yakup Güzel, tüketicileri yanıltan reklamlara geçen yıl 500 milyon TL idari para cezası uygulandığını söyledi.
24.01.2019
02:27
Yeni rekor geliyor... Para yağacak!
Yeni rekor geliyor... Para yağacak!
KOBİ'lere bu yıl Türk Eximbank kredileri ve diğer destek mekanizmalarıyla sağlanacak imkanlar, ihracatta yeni rekorların kapısını aralayacak. Türk Eximbank kanalıyla bu yıl 29,4 milyar doları kredi, 19 milyar doları sigorta olmak üzere 48,4 milyar dolarlık finansman desteği verilecek.
24.01.2019
02:26
Marketlerin yerini kooperatifler alabilir
Marketlerin yerini kooperatifler alabilir
Kooperatifler marketlere alternatif olmak istiyor. Tarım Kooperatifleri Merkez Birliği (TARIM-KOOP) Genel Başkanı Mehmet Özkurnaz, market fiyatlarının yüksekliğinin tekelleşmiş market zincirlerinden kaynaklandığını ileri sürerek 'Pazarı belirleyici konumda kooperatifler olmalı. Market zincirlerinden hem daha ucuz hem daha kaliteli ürün verebiliriz. Bu konuda pilot bölgelerden başlamak üzere kendimizi 3-5 ay içinde ispat etmeye hazırız. dedi
23.01.2019
20:28
Balımızın Barkodu Oluşturulacak
Balımızın Barkodu Oluşturulacak
Bingöl Üniversitesi ve Gebze Teknik Üniversitesi ile yapılan işbirliği protokolü derinleşiyor. İhtisaslaşma ve projelerinin hayata geçirilmesi için Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası'nda düzenlenen programda konuşan her iki üniversitenin Rektörü, Bingöl Balı DNA'sının barkodunu oluşturacaklarını açıkladı.
23.01.2019
20:12
Top gülleleri burada üretildi
Top gülleleri burada üretildi
BİNTSO Başkanı Ayas, Osmanlı Devleti döneminde Bingöl'ün madencilik açısından çok önemli bir bölge olduğunu söyleyerek, özellikle Kığı Bölgesinde Osmanlı Ordusu için top gülleleri üretildiğini, burada üretilen güllelerin Yemen ve Hicaz bölgelerine gönderildiğin söyledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın