Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
24 Mayıs 2019 Cuma
22 °C Parçalı Bulutlu

KÖYDES Birlik Encümen Seçimi Yapıldı

Genç Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin, 2019 Yılı Olağan Meclis toplantısında yeni birlik encümen üyelerinin seçimi yapıldı.

19 NİSAN 2019 CUMA 19:09
1
1485
0
AA aa
KÖYDES Birlik Encümen Seçimi Yapıldı

Genç Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği 2019 Yılı Olağan Meclis toplantısı yapıldı. Kaymakam Hasan Hüseyin Vural başkanlığında yapılan toplantıda Köylerin ve bağlı mezraların sorunları görüşüldü.

Meclis toplantısına Genç Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, İl Genel Meclis Üyeleri Abdullah Aldal, Fehmi Yılmaz ve Mehmet Balcı ile birlikte 66 Köy Muhtarı katıldı.

2019 yılında yapılacak olan hizmetlerin değerlendirildiği toplantıda, İki İl Genel Meclis Üyesi ve ikide köy muhtarından oluşan komisyonun oluşması için yapılan birlik encümen seçiminde her muhtar en az bir en fazla iki oy kullandı.

 İl Genel Meclis Üyeleri Abdullah Aldal'ın 46 ve Fehmi Yılmaz'ın 20 oy alarak üye seçildikleri birlik encümen seçiminde, aday olan iki muhtardan, Dilektaşı Köyü muhtarı Abdulmenaf Çağlayan 26 ve Gönülaçan köyü muhtarı Mehmetcan Hamarat ise 37 oy alarak Köylere Hizmet Götürme Birliği'ne encümen üye seçildiler. Yapılan seçim sonrasında konuşan Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanı Kaymakam Hasan Hüseyin Vural, seçimin herkese hayırlı olmasını diledi.

Demokratik bir ortamda muhtarların kendi aralarında yarıştığını kaydeden Kaymakam Vural, Genç Kaymakamlığı olarak hizmet üretme noktasında her zaman üzerlerine düşeni yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini belirtti.

KAYNAK: GENÇ HAVADİS

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın