Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
17 Aralık 2018 Pazartesi
1.8 °C Çok Bulutlu

Hassasiyetle hareket ediyoruz

Bingöl İl Emniyet Müdürü Metin Akay; Polis teşkilatımız çağın gereklilikleri, teknolojisi ve insanı merkeze alan bir hassasiyetle hareket etmekte olup bu bilinçle ülkemize ve milletimize mahcup olmadan görevini yerine getirmektedir dedi.

10 NİSAN 2018 SALI 23:34
2
1060
2
AA aa
Hassasiyetle hareket ediyoruz

Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir takım ziyaretler gerçekleştiren Bingöl İl Emniyet Müdürü Metin Akay, Bingöl Valisi Ali Mantı'yı makamında ziyaret ederek, çiçek takdim etti.

Türk polis teşkilatının gecesini gündüzüne katarak çalıştığını belirten Akay, “173. kuruluş yıl dönümünü kutlayan teşkilatımız devletimizin temel problemi olan beka sorununu omuzlarında ağır bir sorumluluk olarak duymakta ve buna göre gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Polis teşkilatımız çağın gereklilikleri, teknolojisi ve insanı merkeze alan bir hassasiyetle hareket etmekte olup bu bilinçle ülkemize ve milletimize mahcup olmadan görevini yerine getirmektedir. Bu vesile ile aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, gazilerimizi de saygıyla anıyorum” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Mantı ise, “Polis, hukuku, mevzuatı ve kanunu arkasına alarak asayişi sağlayan kamu çalışanıdır. Vatandaşın huzur ve güven içerisinde yaşamasını sağlamak onun asli vazifesidir. Hamdolsun, gücünü kanun ve milletten polisimiz her zaman bir iç asayiş unsuru olarak milletimizin emrinde olmuştur. Milletin bekası için her türlü önlemi almaya çalışan ve bu uğurda canını feda etmekten sakınmayan bir teşkilatımızın varlığı bizleri gururlandırmaktadır. Zor bir coğrafyada görev ifa eden polisimiz vatanın ve milletin bölünmezliği, birlik ve beraberliğin devamında önemli kahramanlıklar göstermektedir. Polis Teşkilatının kadim tarihine yakışır şekilde üzerine düşen vazifeyi ifa ettiğine inanıyorum. 10 Nisan Polis Haftası münasebetiyle Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıldönümünü kutluyor; Devletimizin bekası, milletimizin kardeşliği, kamu düzeni, huzur ve güvenimiz uğruna vatan toprağının farklı köşelerinde şehitlik mertebesine erişen polislerimize, emeklilerimize, görevi başındaki mesai arkadaşlarıma ve ailelerine sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_24641)
11 Nisan 2018 Çarşamba 21:09
_Tüm Emniyet Personelimizin 173.kuruluş yildönümü kutlu olsun. Hayırlara vesile olması dileğiyle.
Beğendim (1) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_24634)
11 Nisan 2018 Çarşamba 17:10
Ya rab devletimize zeval verme.Amin
Beğendim (1) Beğenmedim (0)Cevapla
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın